جهت مشاوره و ارسال پیامک تماس بگیرید

شماره تماس 028-32529290
09124823273

پنل اس ام اس چیست؟

مرداد ۲۲, ۱۳۹۳

پنل اس ام اس محیطی است که شما (کاربر) با استفاده از یک کلمه عبور( یوزر نیم) و رمز عبور (پسورد) وارد حساب کاربری خود می شوید.

این حساب کاربری (تحت وب ) است ، یعنی نیاز به داشتن اینترنت و وارد شدن به سایت است.

این حساب کاربری داری منوهای متعدد و با قابلیت های مختلف است.

برخی از کاربرد های پنل اس ام اس را در زیر نوشتیم

پنل اس ام اس قادر است متن مورد نظر شما را به یه شماره دلخواه ، یک لیست از شماره ها که می تواند ۱ تا هزاران شماره باشد در مدت زمانی کمی ارسال کند که اصطلاحاً به این مورد ارسال پیامک گروهی یا ارسال پیامک انبوه می گویند ، حتی شما می توانید ارسال گروهی تبلیغاتی داشته باشید که می توانید شماره های خود را وارد پنل کنید یا از شماره های موجود در پنل اس ام اس که معمولاً شماره های دائمی و اعتباری کل کشور به تفکیک استان ، شهر و پیش شماره است، اقدام به ارسال تبلیغات کنید.

از موارد دیگر امکانات پنل دریافت اس ام اس هست که هیچ گونه هزینه برای شما ندارد که شما با داشتن یک خط دو طرفه ( اختصاصی ) می توانید از امکاناتی نظیر منشی پیامکی ، مسابقه و نظر سنجی نیز استفاده کنید که در پائین توضیحاتی در این مورد داده شده است.

منشی پیامکی : در واقع این سیستم را با نام پاسخوگوی هوشمند یا پاسخگوی خودکار نیز می شناسند ، که شما می توانید برای ارسال عدد یا کلمه ای خاص از طرف مخاطبین یک جواب خاص را به آن مخاطبین ارسال کنید ، به عنوان مثال شما تنظیم می کنید که اگر شماره موبایلی عدد ۱ را به شماره خط اختصاصی شما ارسال کرد متن زیر برای آن به صورت اتوماتیک ارسال شود.

با سلام

پیام شما دریافت شد

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

با تشکر

*

جهت ثبت نام پنل اس ام اس کلیک و یا با ما تماس بگیرید

ثبت نام رایگان پنل

Tags:

نظرات (۱)

 

  1. کر بختیاری گفت:

    با سلام از اینکه می فرمایید لیست سیاه مخابرات داره گدایی می کنه اما با کلاس روزی ده تا پیام میاد یکی صد تومان یکی پنجاه تومان مثال من دوست ندارم جواب پیامها راربدم ارث پدر پدرسگشون را می خوان ماهی هشتاد نود تومان پول همراه میاد تو هزینه مکالمه را می گیری پس این بی پدریا چیست که به اجبا باید یا قبول کنی یا جزی لیست سیاه بشی

ارسال نظر