جهت مشاوره و ارسال پیامک تماس بگیرید

شماره تماس 028-32529290
09124823273

نمایندگی پنل اس ام اس

اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳
نمایندگی پنل اس ام اس

امروزه راه های کسب درآمد زیادی وجود دارد. که برای راه اندازی یک کسب و کار ساده احتیاج به سرمایه،دانش فنی ،تخصص ،تجربه و وقت کافی دارد.

کسب درآمد از طریق نمایندگی یا ریسلری پیام کوتاه به هیچ کدام از موارد بالا احتیاج ندارد و می توان بدون سرمایه و تجربه و حتی با زمان کوتاه به کسب درآمد از طریق ریسلری پیام کوتاه از راه اینترنت، پرداخت آنلاین و …

امروزه نهادها، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک  از خدمات پیام‌رسانی به منظور تجارت، مشتری مداری، اطلاع رسانی، ارائه سرویس‌های ارزش افزوده و موارد متعدد دیگر از نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی یا ارسال اس ام اس تبلیغاتی و پیامک انبوه  با بهره مندی از بانک شماره های همراه اول و بانک شماره های ایرانسل و ارسال پیامک بر اساس رده سنی و تفکیک جنسیت استفاده می‌کنند و برای آن‌ها وجود رابطه مستقیم دوطرفه با مخاطبان دارای اهمیت بسیار می باشد.

از این رو کسب و کار در این زمینه از رونق خوبی برخوردار بوده و سود خوبی را میتواند نسیب فعالان در این تجارت نماید. اما مانند هر کسب و کار دیگری قبل از شروع میبایست به موارد مهمی که در آینده این کار و موفقیت در این زمینه تاثیرگذار هستند توجه داشت. در ادامه سعی بر این داریم تا این موارد را بصورت خلاصه توضیح دهیم.

ریسلری نمایندگی پیام کوتاه

امروزه راههای کسب درامد زیادی وجود دارد. که برای راه اندازی یک کسب و کار ساده احتیاج به سرمایه،دانش فنی،تخصص،تجربه و وقت کافی دارد.

کسب درآمد از طریق نمایندگی یا ریسلری پیام کوتاه به هیچ کدام از موارد بالا احتیاج ندارد و می توان بدون سرمایه و تجربه و حتی با زمان کوتاه به کسب درآمد از طریق ریسلری پیام کوتاه از راه اینترنت، پرداخت.

موارد مورد نیاز ریسلری پیام کوتاه:
اینترنت
دامنه و لوگو اختصاصی

اینکه ریسلر پیام کوتاه بتواند یک دامنه همراه با لوگو اختصاصی داشته باشد بسیار مهم است. کاربر می بایست از طریق دامنه ریسلر به سامانه وارد شده و لوگوهای صفحه لاگین و صفحه اصلی مربوط به ریسلر را مشاهده نماید. همچنین اتصال subdomain نیز بایستی امکان پذیر باشد.

مزایای ریسلری پیام کوتاه:
عدم نیاز به هاست و سرور:

سامانه بایستی بروی سرور ارائه دهنده خدمات نصب باشد و نیازی به سرور یا هاست برای راه اندازی ریسلری ضروری نباشد. در غیر اینصورت هزینه های ماهیانه و سالانه زیادی را ریسلر باید متقبل شود.

عدم نیاز به دانش فنی:

اگر شرکت ارائه دهنده خدمات از پشتیبانی خوبی برخوردار باشد و همچنین مشکلی در سامانه وجود نداشته باشد، ریسلر با اطمینان خاطر و بدون نیاز به دانش فنی می تواند به کسب و کار خود بپردازد.

تعریف نامحدود کاربر با تمام امکانات:

هنگامی که یک ارائه دهنده خدمات را برای دریافت ریسلری انتخاب می کنید توجه نمائید که هزینه تعریف هر کاربر یا هر ریسلر چقدر است. ممکن است ارائه دهنده ای هزینه اولیه اندکی دریافت کند اما به ازای هر ریسلر یا هر کاربر یا به ازای امکانات اضافی مجبور باشید هزینه ای بپردازید.

واگذاری نامحدود ریسلری مستقل:

تعداد ریسلرهایی که می توانید در سیستم تعریف کنید مهم است. این تعداد میتواند محدود یا نامحدود باشد. همچنین مطمئن شوید شرکتی که انتخاب می کنید بابت هر ریسلری که تعریف می کنید هزینه ای از شما دریافت نمی کند.

تعیین تعرفه ها و تعرفه های قابل رقابت:

خود ریسلر باید بتواند تعرفه های مربوط به کاربران و ریسلرهایش را تعریف کند.

همچنین برای اینکه بتوانید پیامک را با هزینه کمتری بفروشید، باید پیامک را به قیمت پائین تری خرید کنید! پس به تعرفه های شرکت ارائه دهنده خدمات دقت کنید. ممکن است این تعرفه ها طوری باشد که اگر بیشترین میزان خرید را انجام دهید هم در میان رقبا حرفی برای گفتن نداشته باشید.

شماره های مجازی دائمی:

هنگام دریافت شماره مجازی به چند نکته دقت نمائید، ۱- مالکیت رنج شماره ها متعلق به شما باشد. یعنی با خرید یک شماره ۸ رقمی تمام شماره های ۱۰، ۱۲ و ۱۴ رقمی زیرمجموعه آن شماره ۸ رقمی متعلق به خودتان باشد و با پرداخت هزینه هر کدام بتوانید آن را فعال کنید. ۲- گواهی مالکیت شماره: شرکت آمادگی ارائه گواهی مالکیت شماره به مالک آن شماره را داشته باشد. ۳- شماره ها دائمی واگذار شوند و نیاز به پرداخت هزینه سالیانه نباشد. ۴- برای فعالسازی یک شماره زمان زیادی مورد نیاز نباشد. معمولا اگر شرکت ارائه دهنده بصورت مستقیم با مرکز اصلی کار نکند فعالسازی با چند واسطه انجام شده و زمان زیادی می برد. ۵- در خرید تعدادی شماره از تخفیف برخوردار شوید. در اینصورت می توانید از فروش شماره نیز سود خوبی داشته باشید.

میزان استقلال ارائه دهنده خدمات:

هر چه شرکت ارائه دهنده خدمات استقلال بیشتری داشته باشد، ریسلر مطمئن تر می تواند به کسب و کار خود ادامه دهد. از پارامترهای استقلال می توان به مالکیت نرم افزار، مالکیت سرور و دریافت خدمات بدون واسطه از ارائه دهنده اصلی را نام برد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته:

پشتیبانی ریسلر نسبت به کاربران و ریسلرهایش، بدون شک وابستگی زیادی به پشتیبانی شرکت ارائه دهنده خدمات دارد. اگر پشتیبانی خوب نباشد ریسلر نیز در ارائه یک پشتیبانی خوب و با کیفیت به زیرمجموعه هایش عاجز می ماند.

رسیلر پنل اس ام اس

رسیلر پنل اس ام اس

*

جهت ثبت نام پنل اس ام اس کلیک و یا با ما تماس بگیرید

ثبت نام رایگان پنل

Tags: , , , , , , , , , ,

ارسال نظر